09.11.2009

On-line databáze aktuálních zahraničních poptávek

Potřebujete využít volné výrobní kapacity? Uplatněte je v zahraničí. On-line databáze aktuálních zahraničních poptávek spravovana agenturou CzechTrade.
Více zde

29.10.2009

Nový princip činnosti státní úvěrové pojišťovny EGAP

V činnosti státní úvěrové pojišťovny EGAP došlo k velmi podstatné změně. Z principu podpory vývozu zboží a služeb národního původu přešel EGAP na princip podpory vývozu zboží a služeb v národním zájmu.
více v článku

16.10.2009

Hledáte nové perspektivní trhy?

MPO spustilo nový systém komunikace s podnikatelskou sférou a koordinace plánování proexportních aktivit. Jeho součástí je také nový seznam prioritních zemí, jejichž počet byl ve srovnání s Exportní strategií pro období let 2006 až 2010 omezen na dvanáct.
Více v článcích.

17.09.2009

Zahájen přijem přihlášek do 15. ročníku soutěže

Střední podnikatelský stav a Asociace na podporu podnikání ČR vyhlašují přijem přihlášek do 15. ročníku tradiční soutěže českých exportérů Exportér roku, která se koná pod záštitou Hospodářské komory ČR. Vaše přihlášky můžete posílat jak elektronicky na info@exportérroku.com, nebo "papírově" na adresu Středního podnikatelského stavu. Více v sekcích "Podmínky" a "Ke stažení".

17.09.2009

On-line přihláška

V sekci ke stažení nově naleznete také on-line formulář k přihlášení do soutěže. Vzhledem, že z technických důvodů zatím není možné tuto on-line přihlášku elektronicky podepsat, slouží tato služba především předregistraci, kdy nemáte ještě všechny náležitosti regulérní přihlášky pohromadě, ale neradi byste "propásli" termín přihlášení.

‹ First  « předchozí  4 5 6

kontakt:

info@exporterroku.com

Střední podnikatelský stav, z.s.
Exportér roku
Freyova 27
190 00 Praha 9
tel.: 734 510 844


Hospodářská komora České republiky

Hlavní partner


Rozhodčí soud

Partner


Bisnode


Partneři kategorie

ČSOB

 

 

Česká exportní banka

 

 

EGAP


Mediální partneři

ECHO Týdeník

 

 

ECHO 24

 

 

Český rozhlas - Plus